REALIZOWANE PROJEKTYCOMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWO

Biblioteka szkolna po raz kolejny włączyła się w obchody Święta Pluszowego Misia. Wszystkie dzieci, które w tym dniu odwiedziły bibliotekę, poznały na podstawie przygotowanych materiałów, skąd się wzięła „Historia pluszowego Misia”. Obejrzały także wystawę literatury pięknej i popularnonaukowej poświęconą różnym rasom niedźwiedzi żyjącym na całym świecie. Uczniowie przypomnieli sobie również znane postacie misiów z popularnych kiedyś i dziś bajek.

Tego dnia w bibliotece nie mogło zabraknąć pluszowych maskotek, udało nam się zgromadzić pokaźną ich kolekcję: duże, małe, w różnych kolorach. Przytulaniu do przesympatycznych „pluszaków” nie było końca.

Na wszystkich gości czekała także wystawa prac plastycznych poświęcona tematyce misiów. Prace te zostały wykonane przez członków koła bibliotecznego oraz dzieci biorące udział w konkursie bibliotecznym.

W ciągu całego dnia wszyscy chętni uczniowie mogli słuchać czytanych przygód Kubusia Puchatka i oglądać filmy o Przygodach Misia Pandy, Kubusiu Puchatku oraz Sekretnym Świecie Misia Beniamina.

Wiesława Sudy

w górę/up

 

 

redaguje Rafał Pastwa  © 2013