REALIZOWANE PROJEKTYeTWINNING ERAZMUS+ 2016/2018COMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 PODRÓŻ DO KRAINY KSIĄŻEK 2018

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWOJĘZYK ANGIELSKI

 

 

  opublikowano dnia 08.08.2019 r.

Uczniowie klas pierwszych zostali zaproszeni przez panią bibliotekarkę w wyjątkową podróż do Krainy Książek. Głównym celem uroczystości było zachęcenie najmłodszych uczniów do korzystania z biblioteki szkolnej, wypożyczania książek oraz nieustannego rozwijania umiejętności czytania. W czasie podróży napotykali liczne przeszkody, które broniły dostępu do półek z książkami. Zadaniem dzieci było wykonanie różnych zadań i zagadek dzięki czemu mogli odkrywać kolejne ciekawe miejsca w bibliotece: dział baśni, wierszy, książek przygodowych, poznawczych czy lektur szkolnych. Uczniowie dowiedzieli się także czego nie należy robić z książką oraz poznali zasady zachowania się w bibliotece.

Potem przyszedł czas na uroczyste pasowanie. Na pamiątkę wtajemniczenia w świat pasjonujących lektur każda klasa otrzymała dyplom i słodki upominek. Wszystkim naszym nowym czytelnikom życzymy, aby książki odkryły przed nimi świat tajemnic, przygód, niezwykłych emocji i wiedzy. Zapraszamy do naszej biblioteki. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

Anna Stola

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.


 

redaguje Rafał Pastwa  © 2019