REALIZOWANE PROJEKTYCOMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 OSZCZĘDZAMY W PKO BP

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWO

Rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny z programem oszczędzania w SKO PKO BP przez uczniów klas I-III. Nowi uczniowie klas I zasilili liczne grono oszczędzających. Na początku roku szkolnego odwiedziła naszą szkołę pani dyrektor Banku – Renata Łakota. Zachęcała uczniów i rodziców do oszczędzania, uczyła w jaki sposób zakładać konta i dysponować swoimi oszczędnościami. Zachęceni do lokowania pieniędzy na własnych kontach, uczniowie kl. I b z wych. Ewą Bijak wybrali się na wycieczkę do banku. Po powitaniu pani dyrektor opowiadała o pracy w banku, sposobach wpłat i wypłat pieniędzy.

 Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.

Później mogliśmy samodzielnie wpłacać pieniądze w kasach na swoje konta, wypłacanie w bankomacie i liczyć je na liczarce. Na zakończenie otrzymaliśmy słodycze oraz upominki. To była wspaniała wizyta. Zachęcamy do udziału chętne dzieci klas młodszych w tej formie oszczędzania. Uczniowie mogą właściwie dysponować swoimi pieniędzmi oraz uczyć się oszczędzać. Bank PKO BP aktywnie włącza się do współpracy z naszą szkołą. Dofinansowuję zakup potrzebnych pomocy szkolnych oraz pomaga w organizacji imprez szkolnych. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni.

Opiekunki SKO

Ewa Bijak i Joanna Nowakowska

 

 

redaguje Rafał Pastwa  © 2015