REALIZOWANE PROJEKTYCOMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 WYSTAWA ZWIERZĄT W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWO

Biblioteka szkolna włączyła się w obchody Światowego Dnia Zwierząt.

"... a ja w domu mam chomika, kota, rybki oraz psa"

 

Z tej okazji 5 października 2015 roku odbyła się wystawa zwierząt domowych hodowanych przez naszych czytelników. Uczniowie, którzy tego dnia odwiedzili bibliotekę mogli podziwiać świnki, chomiki, szczury, myszki, myszoskoczki, papugi, patyczaki, pojawiła się nawet rybka. 

Jednak największe zainteresowanie wzbudzał bardzo zaprzyjaźniony ze sobą duet dzielący wspólną klatkę - królik z kotkiem, który przez cały dzień okazywał sobie wiele czułości.

 Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.

Właściciele okazów, podczas każdej przerwy, z dużym zaangażowaniem przedstawiali swoich pupili, opowiadali o ich hodowli, a nawet pozwalali się po przytulać do „milusińskich”.

Wystawie towarzyszyła prezentacja plansz dydaktycznych i literatury popularno-naukowej poświęcona tematyce zwierząt domowych i dzikich - żyjących na całym świecie. Uczniowie dowiedzieli się także jakie są prawa zwierząt i organizacje, które ich bronią.

Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród dzieci oraz Grona Pedagogicznego, co świadczy o tym, iż wszyscy kochamy zwierzęta i lubimy spędzać czas w ich towarzystwie. Mamy nadzieję, że po wystawie grono hodowców zwierząt w naszej szkole znacznie się powiększy.

 

 

Organizatorzy: Wiesława Sudy, Joanna Niezgoda - nauczyciel przyrody

 

 

redaguje Rafał Pastwa  © 2015