REALIZOWANE PROJEKTYERAZMUS+ 2016/2018COMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 PASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWOJĘZYK ANGIELSKI

 

W dniu 27 października 2016 roku odbyła się uroczystość pasowania na Czytelnika naszej biblioteki szkolnej. W pasowaniu wzięli udział uczniowie klasy I A z wychowawczynią Panią Iwoną Kucharek oraz Pan dyrektor Mirosław Plandowski.

Uczniowie klasy IV a przygotowali dla pierwszoklasistów scenkę teatralną pt. „Mała smutna królewna”. Jej celem było ukazanie roli książki i czytania w życiu człowieka.

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.

Pani bibliotekarka zapoznała uczniów z zasadami korzystania z biblioteki i wypożyczania książek oraz  wiedzą na temat próśb i oczekiwań książki. Następnie wszyscy uczestnicy złożyli ślubowanie – przyrzekając, że będą szanować książki, dużo czytać i często nas odwiedzać. Uczniowie zostali uroczyście pasowani na Czytelników, po czym tłumnie ruszyli do wypożyczenia pierwszych książek. Na pamiątkę wtajemniczenia w świat pasjonujących lektur szkolnych każdy uczeń otrzymał zakładkę do książki oraz „łapkę” z godzinami pracy biblioteki szkolnej.

 

Marta Sołdaj

 

 

 

redaguje Rafał Pastwa  © 2016