REALIZOWANE PROJEKTYCOMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 DZIEŃ DZIECKA 2014

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWO

2 czerwca 2014 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka, który przygotował Samorząd Uczniowski wraz z dyrekcją i nauczycielami naszej szkoły. Rozpoczynając uroczystość Pan Dyrektor Mirosław Plandowski, przekazał uroczyście klucze do szkoły przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego - Adriannie Kłodzińskiej mianując ją w tym dniu swoim zastępcą.

 Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.

Już od wielu lat tradycją w naszej szkole jest, że w Dzień Dziecka nie ma lekcji, a uczniowie spędzają ten czas na luźnych zajęciach, które przygotowują wg własnej inwencji twórczej. W tym roku wychowawcy i nauczyciele postanowili zrobić swoim podopiecznym niespodziankę i wystąpili dla nich, recytując znane i lubiane wiersze, a zaproszony z tej okazji chór Szczygiełki pod dyrekcją Pani Grażyny Papierz wzbogacił uroczystość wspaniałym koncertem.

 

Najzabawniejszym punktem imprezy był moment, w którym Panie wychowawczynie: M. Zielińska, H. Długosz, J. Nowakowska, M. Tatara, A. Lasota, T. Malinowska-Szczuka, B. Kania i A. Świst z wielkim zaangażowaniem i przejęciem, a przy tym fantastycznie przebrane, recytowały wiersze.

 

Następnie, wspólnie z Panem Dyrektorem, który wcielił się w postać Ojca Wirgiliusza, śpiewały i tańczyły dla wszystkich uczniów. Na zakończenie Pan Dyrektor życzył dzieciom, aby zawsze były uśmiechnięte i szczęśliwe.

Po skończonym przedstawieniu uczniowie uczestniczyli w sportowej rywalizacji przygotowanej przez nauczycieli wychowania fizycznego. W tym roku rywalizację wygrały klasy IVc, Vb i VIb. Humor podczas imprezy udzielał się wszystkim.

 

Po szkolnych zawodach uczniowie w dobrych nastrojach opuścili szkołę bo przecież Dzień dziecka jeszcze trwał ...

 

Anna Świst zdjęcia Rafał Pastwa

 

 

redaguje Rafał Pastwa  © 2014