REALIZOWANE PROJEKTYCOMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 WYSTAWA W BIBLIOTECE W ERZE DINOZAURÓW

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWO

W dniach od 28 lutego do 5 marca  2014 r. w bibliotece odbyła się wystawa pod hasłem „W ERZE DINOZAURÓW”. Ekspozycja zawierała: literaturę popularnonaukową  i plansze poglądowe poświęcone tej tematyce oraz kolekcję różnych modeli dinozaurów zgromadzoną przez uczniów naszej szkoły.

Wszyscy zainteresowani tą tematyką mieli możliwość obejrzenia filmu, który przenosił do epoki, gdy na ziemi panowały nieprawdopodobnie potężne jaszczury.

W ramach wystawy uczniowie dowiedzieli się ile gatunków dinozaurów udało się odkryć do tej pory, w jakim okresie żyły, czym się odżywiały i na jakie grupy się je dzieli. Poznali wiele ciekawostek na ich temat (który z dinozaurów jest uważany za największego i najmniejszego, który najcięższego, a którego uznaje się za najgroźniejszego drapieżnika lądowego). Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem, a szczególnie zgromadzona kolekcja modeli różnych gatunków dinozaurów, która pozwalała w przybliżeniu poznać ich naturalny wygląd.

 

 Opracowała: Wiesława Sudy

 

 

redaguje Rafał Pastwa  © 2014